O naszej firmie


Każdego dnia...

Dążymy do tego, aby konstrukcje betonowe służyły jak najdłużej.

Robimy to w sposób bezpieczny, odpowiedzialny, z poszanowaniem środowiska naturalnego.


Zrównoważony rozwój

Jesteśmy odpowiedzialną i zrównoważoną firmą.

Dlaczego robimy to, co robimy...

Od samego początku kluczową cechą naszej firmy jest przywiązanie do etyki, fachowość w danej dziedzinie, wysokiej jakości badania i opracowywanie odpowiednich rozwiązań.  Zrównoważony rozwój budownictwa to dla nas misja.
Założona w 1993 roku w Oslo  grupa  Ecobeton  rozprzestrzeniła się w całej Europie i na świecie poprzez sieć oddziałów krajowych i lokalnych dystrybutorów.
Dziś główny zakład produkcyjny znajduje się we Włoszech.

Od  ponad dwudziestu lat  opracowujemy i sprzedajemy produkty i systemy do  całkowitej ochrony betonu  i materiałów budowlanych, takich jak drewno, terakota i kamień naturalny  Wyspecjalizowaliśmy się również w zakresie powłok cementowych tworząc  mikrocementy ekologiczne o  małej grubości  , idealne do  aranżacji  wnętrz o nowoczesnym i eleganckim stylu.


Ecobeton Logo
A better future

Dbałość o środowisko kieruje firmą Ecobeton  , z coraz większym zaangażowaniem i inwestycjami w zrównoważony rozwój naszego łańcucha produkcyjnego, od wyboru surowców po systemy pakowania, od prawidłowej utylizacji odpadów, po certyfikaty jakości.  Wiara i inwestowanie w ludzki potencjał prowadzi nas do bezpośredniego kontaktu z naszymi klientami, gwarantowania niestandardowych rozwiązań oraz budowania relacji opartej na zaufaniu i współpracy, która jest podstawą naszej działalności.


Dziś w  Ecobeton  wspieramy filozofię społecznej odpowiedzialności biznesu, promując i dzieląc się na co dzień zdrową kulturą budowlaną.  Naszym priorytetem jest dostarczanie wysokowydajnych, ekokompatybilnych materiałów, które zapewniają niezwykłą trwałości i wydajności budynków, z uwzględnieniem zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko.